چاپ        ارسال به دوست

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت توزیع برق غرب مازندران برگزار شد

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت توزیع برق غرب مازندران برگزار شد

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و بازنشستگان گرامی شرکت توزیع برق غرب مازندران با حضور بیش از 600 نفر از همکاران و خانواده های محترم در سالن آمفی تأتر شهید رسولی نوشهر برگزار شد.
    مهندس فرح زاد مدیر عامل در سخنانی ضمن ارائه گزارش در مورد وضعیت شرکت و خدمات رفاهی ارائه شده به همکاران و با اشاره به اینکه تقدیر از دانش آموزان نمونه، نشان از اهمیت تحصیل علم در بین خانواده صنعت برق دارد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این مراسم افزایش انگیزه تحصیلی و تقویت روحیه تلاشگری در بین دانش آموزان و همچنین تجلیل از تلاش این عزیزان می باشد.
وی تصریح کرد: آینده کشور به حضور این عزیزان نیاز دارد، ارتقاء سطح علمی فرزندانمان ضامن توسعه و رونق هر نوع فعالیت اقتصادی، علمی و فنی است.
فرح زاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: افتخار کنید که عضوی از خانواده بزرگ صنعت برق هستید و باید با تلاش و جدیت در راه  کسب علم، حضوری کارآمد در جامعه داشته باشید.
گفتنی است این مراسم تجلیل با حضور معاونان، مدیران و کارشناسان امورهای هشتگانه و ستاد، شماره برداران و جمعی از بازنشستگان و اجرای برنامه های شاد و مفرح و هنرمندی «قارنلی» از هنرمندان سیمای مرکز گلستان برای فرزندان و خانواده های حاضر در مراسم همراه بود.
در پایان مراسم، از بازنشستگان و همچنین دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت با اهداء لوح و هدایای ویژه ای تقدیر شد.دانلود فايل : 3.jpg ( 129KB )


١٦:٤١ - جمعه ٢٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٨٣٧    /    تعداد نمایش : ٣٩٤