چاپ        ارسال به دوست

"شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در مسیر مدیریت درست و بهینه قرار دارد"

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن آقای سید امیر حسینی جو  در جلسه ای با مهندس کیوان فرح زاد مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران و هیئت همراه بیان کرد: شرکت توزیع برق غرب مازندران در مسیر مدیریت درست و بهینه قرار دارد. پروژه ها و فعالیتها در حوزه صنعت برق با برنامه ریزی دقیق در حال اجراست. همه مسئولین باید این عزم و انگیزه را داشته باشند که برای آبادانی و پیشبرد اهداف در کنار یکدیگر قرار بگیرند. 
مهندس کیوان فرح زاد در این جلسه که با حضور شورای معاونین شرکت توزیع برق غرب مازندران و همکاران امور برق تنکابن در فرمانداری این شهرستان با فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تشکیل گردید ضمن ارائه گزارش یک ساله عملکرد شرکت بیان کرد: رضایتمندی مشترکین در اولویت اول تمامی همکاران قرار دارد و لذا با برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای مانورهای تعمیرات جهادی ، استفاده از اکیپ های اجرایی خط گرم و اصلاح و بیهنه سازی شبکه برق توانسته ایم تا میزان خاموشی را به نسبت سال گذشته بطور چشمگیری کاهش دهیم. وی در ادامه گفت: تا کنون تعداد 817 دستگاه ترانسفورماتور خریداری و در حال نصب و بهره برداری می باشد. در خصوص پروژه تبدیل سیم فشار ضعیف به کابل خودنگهدار که یکی از اقدامات اساسی در زمینه کاهش تلفات و جلوگیری از سرقت انرژی می باشد بیان کرد: تا کنون توانسته ایم ۳۴۰ کیلومتر کابل خودنگهدار خریداری و با آموزش نیروی اجرایی پیمانکاران نسبت به اجرای قسمت عمده ی آن اقدام نمائیم و همچنین در حال حاضر خریداری ۳۰۰ کیلومتر کابل خودنگهدار دیگر در دست اقدام می باشد.
از طرفی با توجه به مطالعه صورت گرفته ، تعداد دو دستگاه بوستر جهت رفع ضعف ولتاژ مناطق کوهستانی خریداری شده و در برنامه نصب قرار گرفته است.
در پایان مهندس فرح زاد 20 درصد صرفه جویی انرژی از طریق استفاده از ا نرژی های نو که به تازگی از طرف دولت به ادارات ابلاغ شده را متذکر گردید.


٠٩:٥٣ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٨٨٢    /    تعداد نمایش : ٤٣٢